Neden LayerMedya ?

 

Biz Düşünürüz
Alanındaki tecrübesiyle LayerMedya  , teknik anlamdaki kabiliyetini, İnternet Pazarlamacılığı konusundaki birikimi ve yaratıcılık yeteneğini müşterilerine gerçek anlamda İş Çözümleri sunmak için kullanmaktadır.

Biz Yaratıcıyız
Her pazarlama kampanyasının başarısı, yaratıcı ve zeki bir tasarıma dayanır. Her proje kullanıcıyı katılmaya zorlamalı ve yönlendirmelidir. LayerMedya ’nın hedefi müşterilerine kendi alanlarında lider olmalarını sağlayacak yaratıcı bir konum kazandırmaktır.

Biz Heryerdeyiz
LayerMedya , internet pazarlama stratejisinde etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacığının farkındadır. Bizim yaklaşımımız çok yönlü olup ölçülebilir neticelere ve yatırımın geri dönüşüne odaklıdır. LayerMedya , müşterilerinin en iyi sonuçları alabilmesini sağlamak adına, dışa dönük en iyi uygulamalar yöntemini tercih eder.

Sade Çarpıcı Özgünüz
LayerMedya ’nın en önemli vasıflarından biri, büyük resmi görebilme kabiliyeti ve müşterileriyle işin başından sonuna kadar, internet dünyasından alınabilecek maksimum faydayı sağlamak için, uzun soluklu bir web pazarlama stratejisi üzerinde çalışmasıdır. Yıllar süren halkla ilişkiler ve pazarlama tecrübesi ile personelimiz, müşteriyi ve yarışı etraflıca araştırmakta, kısa ve uzun soluklu hedefleri tanımlamakta, stratejik pazarlama planı oluşturmakta ve en önemlisi bu stratejinin başarısını hayata geçirmekte ve takip etmektedir. Arzumuz tüm müşterilerimizle yen fikir ve stratejilerin belli periyotlarla hayata geçirildiği uzun soluklu ilişkiler içerisinde olmaktır.

Tecrübe
LayerMedya , tecrübesiyle teknik ve tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve yaratıcılık yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır. LayerMedya web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular. Yazılım ve tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihitiyaçlarını karşılamak için kullanır.

Yaratıcılık
İnternet üzerinden düzenlediğiniz kampanya yada tanıtımlarınızın başarısı, zekice uygulanmış ve yaratıcı bir tasarıma dayanır. Hemen her projenin ziyaretçilerin katılımının sağlanmasına yönelik olmasını sağlarız. Bu sayede müşterilerimizin kendi alanlarında lider konumda olmalarını sağlarız.

Teknoloji
LayerMedya , tasarım ve yazılım konusundaki uzmanlığını, hemen her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. Projenizin uygulanması sürecinde web sayfası yada dahili sistemlerinizin entegrasyonunda müşterilemizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. LayerMedya dahili ve harici web uygulamaları, içerik yönetim sistemleri yazılım geliştirme ve tasarımlarında uzmanlığa sahiptir

Samimiyet ve Dürüstlük
LayerMedya elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındadır. Mümkün olduğunca tasarım ve yazılım alanında çok yönlü olup ölçülebilir sonuçlara ve yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlar. Internetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere açıklar.

Vizyon
LayerMedya müşterilerinin her işinde başından sonuna kadar, internet dünyasından alınabilecek azami fayda için, uzun soluklu bir web pazarlama stratejisini önerir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile, müşterimizi ve sektöründeki rekabeti etraflıca araştırır, kısa ve uzun vadede hedefleri tanımlar, stratejik pazarlama planı oluşturur ve daha da önemlisi bu projeleri hayata geçirir ve takip eder. İsteğimiz müşterilerimizle sürekli yeni fikir ve projeler oluşturup belli periyotlarla hayata geçirip, uzun süreli ilişkiler içerisinde olmaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?
Sizlerle detaylı bir ön görüşme yapar ve gerçekten ne istediğini bilen kalite arayışında ve özgünlük seçicisi müşterilerin bizleri tercih etmesini isteriz. Fiyat elbette önemlidir. Fakat çok uygun fiyatlara üst düzey işler yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Çok düşük fiyatlara üst düzey iş istemek oldukça zorlama bir çözüm arayışı olacaktır. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılıklarını hakkıyla teslim ederiz. Ayrıca iş başlangıcında bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak taahhütlerimizi garanti altına alırız.